Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »ЧД УДППЗ «Укрпошта»:

 

вул. Худякова, 6, м.Чернівці 58002

 

телефон: 55-29-32;

факс: 51-54-67 

 

e-mail:

 

дізнатися більше »
Міністерство транспорту та зв'язку України
Державний департамент з питань зв'язку

Генеральна дирекція УДППЗ Укрпошта

Визначення основних термінів (словник темінів)
 

Просте поштове відправлення - поштове відправлення, що приймається для пересилання оператором поштового зв'язку без видачі розрахункового документа про прийняття та доставляється (вручається) адресатові (одержувачу) без розписки.


Реєстроване поштове відправлення - поштове відправлення, що приймається для пересилання з видачею відправнику розрахункового документа про прийняття і доставляється (вручається) адресатові (одержувачу) під розписку.


Рекомендоване поштове відправлення - поштове відправлення (лист, поштова картка, бандероль, секограма, дрібний пакет, мішок М), що приймається для пересилання без зазначення суми оголошеної цінності вкладення з видачею відправникові розрахункового документа про прийняття і доставляється (вручається) адресатові (одержувачу) під розписку.


Звичайне поштове відправлення - поштове відправлення (посилка, прямий контейнер), яке приймається для пересилання без оцінювання вкладення, з видачею відправнику розрахункового документа та врученням адресатові (одержувачу) під розписку.


Поштове відправлення з оголошеною цінністю - поштове відправлення (лист, бандероль, посилка, прямий контейнер), що приймається для пересилання з оцінкою вартості вкладення, визначеною відправником, і вручається адресатові (одержувачу) під розписку.


Поштове відправлення з відміткою "Вручити особисто" -  поштове відправлення рекомендоване (поштова картка, лист, бандероль) адресоване на домашню адресу фізичної особи, при поданні якого відправник доручає об'єкту поштового зв'язку, вручити його особисто адресату. Приймається для пересиланні лише з рекомендованим повідомленням про його вручення.


Поштове відправлення з післяплатою - поштове відправлення з оголошеною цінністю, при поданні якого відправник доручає об'єкту поштового зв'язку стягнути визначену ним су му вартості відправлення з адресата (одержувача) і переслати ї за зворотною адресою.


Міжнародне поштове відправлення з відміткою "З посильним" - міжнародне поштове відправлення, доставка якого адресатові (одержувачу) здійснюється прискореним способом.


Повідомлення про вручення поштового відправлення (поштового переказу) - повідомлення, яким оператор поштового зв'язку доводить до відома відправника інформацію про дату і прізвище особи, якій вручено поштове відправлення (поштовий переказ).


Згруповані поштові відправлення з позначкою "Консигнація" - декілька поштових відправлень, які подаються один відправником для пересилання за межі України або надходять на її територію від одного відправника з іншої країни. 
Copyright © 2008-2011, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД УДППЗ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA