Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »Міністерство інфраструктури України

Генеральна дирекція УДППЗ Укрпошта

30.09.2016
З Днем народження, рідне місто Чернівці!

З Днем народження, рідне місто Чернівці!

Вельмишановні чернівчани, працівники поштового зв’язку! Прийміть найщиріші вітання Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» з Днем нашого міста!

Чернівцям – 608 років з часу першої  писемної згадки славного міста над Прутом.  День міста – свято всіх, для кого воно стало долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився  назавжди у цій оазі архітектури, високої духовності і культури. У ці дні, коли у плани розбудови держави втрутився агресор, який руйнує економіку та людські долі, кожен з нас відчуває себе частиною великої  родини. Ми любимо Чернівці, пишаємося їхньою історією, бо тут особлива атмосфера затишку і спокою, мальовничі краєвиди, ошатні будинки, затишні вулиці та площі.

 З  ініціативи Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» вони зображені на десятках конвертів, марок, поштових листівок випущених масовими тиражами «Укрпоштою», які розійшлись по всьому світу, прославляючи столицю Буковини. На штемпелях спецпогашень у День міста відтворені будівля Ратуші, вулиця Ольги Кобилянської,  герб Чернівців, спеціальний логотип з нагоди 600-річчя славного граду Черн. Надбанням філателістів у багатьох країнах світу стали поштові знаки різного спрямування із зображенням чернівецької  Ратуші, колишньої резиденції буковинських митрополитів – нині  головний корпус Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького татру ім. Ольги Кобилянської, колишніх палаців юстиції - , промислово-торгівельної палати, поштамту на вул. Поштовій, 6, готельних комплексів «Буковина», «Черемош» …

А найбільша гордість міста – чернівчани. Саме вони створили для нас унікальну спадщину, саме завдяки натхненню і трудолюбивості нинішніх сучасників, самовідданості і наполегливості розвиваються сьогоднішні Чернівці, які мають всі можливості для процвітання, успішнього поступу в європейське майбутнє. Чернівецька пошта робить все можливе, щоб про місто, його славетних людей знала Європа і світ. Розлетілись на всі континенти листи з Чернівців із зображеннями Ольги Кобилянської, Юрія Федьковича, Назарія Яремчука, Володимира Івасюка, Петра Міхневича, Сіді Таль, Міхая Емінеску, Омеляна Поповича…

Шановні чернівчани, вельмишановні поштовики Чернівців! Кожен з вас заслуговує найщирішої подяки за все, що ви робили та робите для рідного міста. І тільки спільними зусиллями, в любові і небайдужості до Чернівців ми маємо творити наше місто заради доброї памяті людей минулих поколінь, заради наших дітей. Від імені трудового колективу і від себе особисто вітаю всіх з Днем міста, зичу кожній чернівецькій родині миру, злагоди, здоров’я, щастя,  добробуту і достатку для здійснення світлих мрій та сподівань. Нехай час приносить нам лише хороші зміни, а Чернівцям – щасливу і квітучу долю!

З повагою:

Ярослав ЦЮПАК,  директор Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта».Кур'єрська доставка

Власна марка 
Copyright © 2008-2016, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД УДППЗ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA