Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »Міністерство інфраструктури України

Генеральна дирекція УДППЗ Укрпошта

17.03.2016
Укрпошта впроваджує європейські принципи співпраці з контролюючими органами.

    Укрпошта таДержслужба з питань праці налагоджують партнерські відносини для впровадженнянових європейських принципів співпраці з контролюючими органами. Про цеповідомив в. о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук під часкруглого столу керівництва Укрпошти та Держслужби з питань праці стосовнорезультатів комплексної перевірки підприємства з питань охорони праці 2015року.


    Ігор Ткачук наголосив, що головне –попередити порушення з охорони праці, а для цього важливо впровадження європейськогодосвіду з цього питання: «Ми посилиликонтроль та працюємо над тим, щоб в майбутньому не допускати їх. Збереженняжиття та здоров’я працівників є важливим завданням Укрпошти як роботодавця. Мипродовжуємо модернізацію підприємства. Укрпошта дбає про вкладання коштів увідновлення основних фондів, приведення обладнання відповідно до вимог безпеки,постійного поліпшення умов праці».


    Протягом 2015 року Укрпошта реалізувалаКомплексні заходи з охорони праці, які сприяють поліпшенню умов праці близько24 тис. працівників: завдяки реконструкції будівель − на 9 213 робочих місцях,проведенню робіт з реконструкції освітлення — на 1821, вентиляції — на 41,опалення — на 860 об’єктах поштового зв’язку на загальну суму 35,5 млн грн.


    Укрпошта спрямувала майже 29 млн грнстрахових платежів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків навиробництві та профзахворювань. Для профілактики травматизму протягом 2015 рокупроведено більш ніж 13 тис. перевірок стану охорони праці в підрозділахУкрпошти. За результатами планових перевірок усунуто близько 16 тис. порушень.


 Для підвищення безпеки об’єктів поштовогозв’язку, особистої безпеки персоналу підприємства та протидії правопорушеннямпроведено процедуру відкритих торгів та закуплено два переносних рентгенотелевізійнихкомплекси «FlatScan 30». Їх вже встановлено на об’єктах обміну поштиДніпропетровської та Харківської дирекцій, які отримують пошту із зонипроведення АТО та прилеглих територій.


    «Мизавжди готові до діалогу з Держслужбою з питань праці та відкриті длясуспільства. У 2016 році наші зусилля будуть зосереджені на виконанніКомплексних заходів з охорони праці, Стратегії працеохоронної діяльності напідприємстві, Програми безпеки працівників. Для безпечної роботи поштарів миформуємо належні взаємини з контролюючими органами для забезпечення досконалогофункціонування системи управління охороною праці в Укрпошті» – додавкерівник Укрпошти.
Кур'єрська доставка

Власна марка 
Copyright © 2008-2016, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД УДППЗ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA