Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »Міністерство інфраструктури України

Генеральна дирекція УДППЗ Укрпошта

15.03.2016
В Укрпошті очікують зменшити витрати на 50 млн грн завдяки застосуванню «фіскального сервера»

   Для мінімізаціївитрат Укрпошта з квітня запускає на базі Київської дирекції ще один масштабний проект з модернізації підприємства – "Фіскальний сервер". Це спеціалізований реєстратор розрахункових операцій, який через канали зв’язкуз’єднаний з кожним автоматизованим робочим місцем. Про це сказав в.о.генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук.

 

   «Ми очікуємо, що застосування фіскального сервера зменшить витрати для підприємства орієнтовно до 50 млн. грн. на рік», – зазначив Ігор Ткачук.

 

   За його словами Укрпошта розробила спеціалізований реєстратор розрахункових операцій (РРО) "Поштар", що є альтернативою дорогим з вартості та обслуговування фіскальним пристроям.

 

   «У нас відпадає необхідність у придбанні та установці фіскальних реєстраторів на кожен термінал. Тепер чеки клієнтам друкуватимуться не на фіскальному принтері, а на будь-якому принтері, тому щофіскалізація відбувається вже на сервері. І ми будемо знати: де, коли і яка транзакція з кожного касового термінала відбувається – це також дає нам можливість систематизувати і аналізувати транзакції. Ми відчутно заощадимо на оплаті еквайрингу стороннім організаціям, які зараз забезпечують збір, маршрутизацію, обробку і збереження транзакцій», - відзначив керівникУкрпошти.

 

   За словами Ігоря Ткачука фіскальний сервер дозволить віддалено підключити до одного фіскального реєстратора багато терміналів. Це зекономить кошти на покупці касових апаратів та їх обслуговуванні, дозволить централізовано онлайн обліковувати всі фіскальні операції, формувати і передавати звітність в податкову.


   Сьогодні на Укрпошту припадає майже 15% всього ринку касових апаратів країни – це близько 12 тисяч фіскальних пристроїв. Стрімка комп’ютеризація робочих місць на Укрпошті у 2016-2017 рр. потребуватиме ще 12 тисяч апаратів, проте тепер їх замінить один фіскальний сервер.Кур'єрська доставка

Власна марка 
Copyright © 2008-2016, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД УДППЗ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA