Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »Міністерство транспорту та зв'язку України
Державний департамент з питань зв'язку

Генеральна дирекція УДППЗ Укрпошта

02.03.2016
Вимога часу: у співпраці з клієнтами – до вищої якості!

   2016-й рік оголошений роком якостіна Укрпошті. Якраз під таким кутом зору відбулося засідання ради Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта»  під головування її директора Я. С. Цюпака  по підсумках роботи за минулий, 2015-й рік, та завдання діяльності у першому кварталі нинішнього. Не дивлячись на загальне позитивне напрацювання, певне перевиконання намічених рубежів, вагомі показники по багатьох напрямках роботи, йшла конструктивна розмова про недоліки, упущення, нереалізовані резерви та можливості подальшого стабільного поступу на шляху реформування галузі поштового зв’язку з вимогами часу, необхідністю наближення послуг до людей, новостворених організацій, підприємницьких структур, підвищення рівня співпраці  з корпоративними клієнтамив  нинішній непростий час дедалі зростаючої конкуренції, непростої економічної ситуації, зниження життєвого рівня переважаючої частини населення, яке завжди було основним  покупцем послуг поштового зв’язку.

   Пошта Буковини отримала загального чистого доходу 72 млн. 344 тис. грн., що становить 103 проценти виконання плану та 111%  у порівнянні з аналогічним періодом за попередній рік. Діяльність була успішною у багатьох аспектах. Колектив Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта» забезпечив прибуткову діяльність – чистий прибуток склав 151 тисячу гривень  при плані 142 тисячі  і зробив значний внесок до державної скарбниціУкраїни чесною cплатою податків і відрахувань в соціальні структури та Пенсійний Фонддержави.  Буковинські поштовики не мають заборгованостей по платежах до бюджетів. Сплачено податків, зборів, обов’язкових платежів  23  мільйони 277 тисяч гривень, що на 1 мільйон 828 тисяч більше, ніж за минулий рік.

   Такого результату вдалося досягти вдалим управлінським рішенням, злагодженій праці підрозділів і структур дирекції, енергійній, творчій діяльності високопрофесійних фахівців, які люблять свою роботу і цінують труд колег, є прикладом для молодшого покоління поштовиків.

   Відрадним є те, що перевиконання плану  спостерігається майже по всіх послугах. Збільшити доходи вдалося зокрема завдяки зростанню обсягів  від пересилання дрібних пакетів – 184 відсотки, посилок – 123, надання супутніх послуг – 112 %.  Є стабільне зростання по виплаті пенсій тадопомог, прийманню платежів, іншим комерційним послугам. Завдяки постійному, повсякденному пілкуванню поштовиків з клієнтами вдалося, не дивлячись на різні ускладнення, розширення інтернет видань, не допустити зниження рівня передплатина газети, журнали як всеукраїнські так і місцеві.

  Позитивним є й те, темпи росту продуктивності праці випереджають темпи росту заробітної  плати, коефіцієнт становить 0,95. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника відносно недосить висока, 1882 гривні, але це на 10 процентів більше ніж в 2014 році.

   Понад 100 відділень поштового зв’язкуна сьогодні є рентабельними, але ще чимало їх працює збитково. Найбільше їх у Сокирянському, Кельменецькому, Вижницькому, Сторожинецькому районах.

   На раді дирекції наголошувалось, що 2016-й рік повинен буди більш вдалим. Досягнуті результати дають можливість працювати більш стабільно й ритмічно. Відділи та служби зобов’язано посилити контроль та відповідальність на всіх ділянках щодо виконання затвердженого фінансового плану, покращити співпрацю з корпоративними клієнтами, ширше залучати підприємства, організації, установи до користування послугами поштового зв’язку, вжити заходів щодо збереження існуючої кількості отримувачів пенсій та соціальних допомог, активніше залучати нових клієнтів.

   Необхідно підвищити рівень знадання послуг «Кур’єрська  доставка», вклад «Поштовий», розширювати співпрацю з банківськими, страховими установами.З начно суворішим має бути режим використання енергоносіїв, контроль за раціональним використанням паливно-мастильних матеріалів, запчастин до автотранспорту.Прес-службаЧернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта».


 Кур'єрська доставка

Власна марка 
Copyright © 2008-2016, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД УДППЗ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA