Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »
26.01.2018
2018: Що читає Буковина

2018: ЩО ЧИТАЄ БУКОВИНА?

 

         Здається, що нині людям не до газет і журналів, тим більше коли з кожним днем все більше і більше людей покидають домівки, залишають дітей зі старенькими батьками, і мігрують за кордон, щоб заробити копійку на прожиття.

Сьогодні шалено зростають ціни на найнеобхідніші продукти харчування, люди не в змозі розплатитися за спожиті електроенергію, газ, сплатити комунальні послуги, котрі з кожним днем все тугіше і тугіше затягують «зашморг» на шиї збіднілого суспільства, здається вмирає культура, духовність.
-А що читає сьогодні, у 2018 році, Буковина?
З таким запитанням звернулися до  директора Чернівецької дирекції ПАТ «Укрпошта» Ярослава Цюпака.
-Проблеми з цього питання не робимо, де конкретно працюють, там і є успіхи. Передусім, зазначу, що Буковина завжди була однією з найбільш читаючих на Україні. Сім’ї тут споконвіку відзначалися великим пошанівком до друкованого слова. І зараз, коли не найкраща економічно-суспільна обстановка в державі, значна частина людей немає стабільного заробітку, коли йде неоголошена війна, чимало громадян тимчасово, або й назавжди покидають рідні краї, та певний інтерес до газет, журналів залишається. І тут, передусім, високої і щирої вдячності заслуговують листоноші, інші поштові працівники, які у щоденній копіткій праці стараються дійти до кожної людини, розповісти про те чи інше видання, переконати у доцільності їх передплати. І така рутинна робота дає свої наслідки.

-А які на сьогодні конкретні показники пиредплати?

-Зараз у першому півріччі 2018 року буковинці отримують 232359 найрізноманітніших видань, у тому числі газет України 97968 і українських журналів 14394. Практично минулорічного рівня досягли відділення поштового зв’язку Путильського, Кельменецького, Герцаївського районів, де начальниками Руслана Пилип’юк, Валентина Потерейко, Олександра Скурту. Якщо в абсолютних цифрах, найбільше видань отримуватимуть у Кіцманському районі, де листоноші впродовж першого півріччя доставлятимуть людям понад 25 тисяч різних видань. Думаю, що їх колегам з інших районів є над чим задуматись, поспілкуватись, поділитись досвідом організації передплатної кампанії, яка, безсумнівно, є нелегкою справою.
- Ярославе Степановичу, які видання республіканські мають найбільший попит у нашому краї, що приваблює читача?
- Смаки у людей різні: і за професійними уподобаннями, і для душі, і для власного індивідуального зростання
. Чільне місце займає газета «Голос України». Та на перше місце вийшов львівський «Добрий господар», передплата якого перевищила понад 6 тисяч примірників. Подобається буковинцям   видання«Доброго здоров’я»…
- Люди втомилися від політики, депутатського базікання, «мудрих думок» політологів, а тому беруть здебільшого легке «чтиво» та корисні поради, а також м
ісцеві видання
- Станом на 1
січня у місті Чернівці і районах області передплачено  майже 72 тисячі газет і журналів, які видаються у нас.  Найвищі тиражі продовжує утримувати колектив газети «Молодий буковинець». Необхідно зазначити, що фахові видання області «Освіта Буковини», «Здоров’я Буковини»  активно шукають шлях до свого читача. Для нашої Чернівецької області важливою є передплата румуномовних видань, щоб забезпечити духовні і культурні запити національних меншин. Активно працюють з передплатниками, шукають ефективні шляхи до читача журналісти газет «Libertatea Cuvantutui», «Зоріле Буковіней».
- А як передплачуються районні газети, найближчі до сільського читача, бо «Сільські вісті» дуже «заполітизувалися» і багато читачів від них відвернулися..
-Щодо районних газет, то тут позитиву не вельми багато.
В цілому їх передплачено понад 48 тисяч. Найбільші тиражі мають у Хотинському, Сторожинецькому, Сокирянському районах. Більш-менш стабільно тримається передплата Кіцманської  районної газети «Вільне життя».

Але хочу підкреслити, що ситуацію можна і потрібно поліпшувати. У будь-якому відділенні сьогодні можна передплатити всі найулюбленіші видання і отримувати їх з наступного місяця. Було б добре, щоб до поліпшення реклами своїх видань, пропаганди праці листонош, інших поштових працівників, активніше долучалися редакційні колективи.

         Читачі, які з якихось причин не встигли передплатити газети та журнали, можуть це зробити й сьогодні у будь-якому відділенні поштового зв’язку.

Прес-служба Чернівецької дирекції ПАТ «Укрпошта»Укрпошта Експрес 
Copyright © 2008-2018, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД ПАТ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA