Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »
21.06.2017
Через Укрпошту можна оформити ліцензії на автотранспорті перевезення та зареєтрувати водний транспорт

Для розширення можливостей для бізнесу та підвищення рівня обслуговування фізичних і юридичних осіб, з 1 березня, Укрпошта надає можливість власникам автотранспортних засобів оформити ліцензії на перевезення пасажирів чи вантажів через мережу відділень поштового зв’язку, а власникам морського чи річного транспорту зареєструвати їх водний транспорт у Судовій книзі.

 Всі документи, необхідні для отримання транспортних ліцензій або реєстрації транспорту, тепер можна направити через пошту. Підготовлені для цієї роботи оператори нададуть консультації щодо правильності формування пакету документів, умов отримання послуг тощо.

 Цей проект надає можливість фізичним та юридичним особам отримувати відповідні послуги за місцем проживання, заощаджуючи час та транспортні витрати. Крім того, у відділеннях поштового зв’язку можна отримати необхідні супутні послуги – оплатити адміністративний збір, не виходячи з поштового відділення, а також зробити ксерокопії документів тощо.

 З кожним роком все більше громадян отримують адміністративні послуги через Укрпошту. На сьогодні, через поштову мережу надається спрощений доступ мінімум до 50 соціальних, дозвільних та інших державних послуг.

 Перелік відділень, де можна подати документи на отримання транспортних ліцензійних та реєстраційних послуг, можна знайти тут.
Укрпошта Експрес 
Copyright © 2008-2017, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД ПАТ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA