Пошук по сайту:Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »
15.03.2017
Електронне повідомлення від Укрпошти....

Укрпошта пропонує всім клієнтам скористатися новими можливостями послуги «Електронне повідомлення», яке є аналогом традиційної телеграми.

Відтепер послуга «Електронне повідомлення» стала для споживачів ще привабливішою. Для надання звичайному електронному повідомленню офіційного статусу, Укрпошта пропонує поставити на ньому позначку «Засвідчене», що дозволить потім законно пред’явити його в будь-якій установі (наприклад, у суді).

Крім того, написавши у повідомленні теплі вітальні слова, його можна прикріпити до художньої листівки, обраної за бажанням клієнтом, та привітати адресата зі святом.

Аби скористатися послугою з відправлення електронного повідомлення, клієнту необхідно завітати до одного з відділень Укрпошти та, заповнивши бланк, надати текст повідомлення в електронному або паперовому вигляді. Далі повідомлення буде надіслано у поштове відділення за адресою одержувача та вручене йому на паперовому носії або передано на електронну адресу.

           На відміну від звичайних телеграм, послуга «Електронне повідомлення», яку пропонує Укрпошта, має суттєві переваги в тарифах та термінах доставки, що дозволяє клієнту заощаджувати час та кошти.

Вартість електронного повідомлення можна попередньо розрахувати за посиланням http://ukrposhta.ua/ua/kalkulyator-forma-rozraxunku.Укрпошта Експрес 
Copyright © 2008-2017, всі права на зміст та зображення захищені,
ЧД ПАТ «Укрпошта»
 Лічильник BEST.cv.ua
Розробка веб-сайту:
Студія COM.CV.UA