Пошук по сайту:



Опитування щодо роботи пересувних відділень зв’язку:
 
Як ви оцінюєте роботу пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки ви задоволені графіком роботи пересувних відділень поштового зв’язку?
          
 
Наскільки вас задовольняє культура обслуговування?
          

переглянути результати »
  • Чернівецька дирекція ПАТ "УКРПОШТА"
    м.ЧЕРНІВЦІ
    Вижницький р-н
    Герцаївський р-н
    Глибоцький р-н
    Заставнівський р-н
    Кельменецький р-н
    Кіцманський р-н
    Новоселицький р-н
    Путильський р-н
    Сокирянський р-н
    Сторожинецький р-н
    Хотинський р-н
  •  

    ПАТ "УКРПОШТА"

    Чернівецька дирекція
    вул. Поштова, 6, м.Чернівці 58002
    телефон: (0372) 55-29-32;

    факс: (0372) 51-54-67 
    e-mail:oper_chernivcy@ukrposhta.com

     

     

     

     

     

    ...........................

    Прізвище, ім'я та по-батькові

    Посада

    Телефон

    Цюпак Ярослав Степанович

    Директор

    51-54-19

    Приймальня (канцелярія)

    Купчанка Діна Борисівна

    Оператор комп'ютерного набору

    55-29-32

    Керівництво

     

     

     

    Дубовінський Василь Вікторович

    Заступник директора

    55-09-93

    Климук Микола Андрійович

    Заступник директора

    55-26-79

    Жижиян Сергій Іванович

    Головний бухгалтер

    55-31-87

    Обласна організація профспілки

    Кордяк Валентина Зіновіївна

    Голова профспілки

    52-51-27

    Диспетчерська служба

    Руссу Ганна Василівна

    Старший диспетчер

    52-19-34

    Юридичний відділ

    Скрипничук Тетяна Юріївна

    Начальник відділу

    52-63-30

    Перший відділ

    Чубенко Олександр Андрійович

    Начальник відділу

    52-35-91

    Відділ з мобілізаційної підготовки, цивільної оборони та надзвичайних ситуацій

     

    Начальник відділу

    52-56-24

    Відділ підготовки, аналізу та руху кадрів

    Виклюк Надія Захарівна

    Начальник відділу

    52-57-42

    Служба поштової безпеки

    Шевчук Валентина Якимівна

    Інженер І категорії

    52-38-81

    Дільниця обробки та контролю первинної документації

    Солом'ян Ніна Мирославівна

    Начальник відділу

    52-50-37

    Відділ організації праці та заробітної плати

    Козар Наталія Степанівна

    Начальник відділу

    52-59-79

    Методично-навчальний центр

    Урсуляк Віолетта Георгіївна

    Начальник  центру

    55-61-59

    Господарський відділ

    Гобчук Степан Іванович

    Начальник відділу

    52-58-57

    Служба пожежної безпеки

    Крицул Сергій Іванович

    Начальник служби

    55-76-65

    Служба охорони праці

    Гончар Віктор Олексійович

    Начальник служби

    52-34-65

    Головна каса

    Костреба Марина Георгіївна

    Начальник

    52-65-79

    Технічний відділ

    Вепшин Володимир Ілліч

    Начальник відділу

    52-00-26

    Відділ інформаційних технологій

     Хаврик Олександр Євгенович

    Начальник відділу

    51-54-39

    Відділ з питань будівництва та експлуатації будівель та споруд

    Пислар Геннадій Дмитрович

    Начальник відділу

    52-28-96

    Дільниця по ремонту будівель та споруд

    Питяк Степан Васильович

    Старший виконавець робіт

    52-58-57

    Виробничо - вимірювальна лабораторія

    Федорюк Микола Григорович

    Начальник лабораторії

    52-44-68

    Відділ технології послуг

    Осовік Лариса Вікторівна

    Начальник відділу

    52-19-88

    Виконавець з якості та контролю

    Блохіна Тетяна Мифодіївна

    Інженер з якості

    52-30-62

    Дільниця кур'єрської доставки

    Орлецький Віктор Степанович

    Начальник дільниці

    52-28-96

    Відділ територіальної підтримки

    Ярина Зоя Михайлівна

    Начальник відділу

    52-55-88

    Відділ торгівлі

    Кузнєцова Анна Олександрівна

    Начальник відділу

    52-21-53

    Дільниця умовних цінностей

    Токар Олена Амбросіївна

    Начальник дільниці

    52-60-74

    Роздрібна база

    Волощук Тетяна Іванівна

    Завідувач роздрібною базою

    52-55-00

    Відділ внутрішнього контролю

    Бабюк Марія Дмитрівна

    Начальник відділу

    52-57-53

    Бухгалтерія

    Циганчук Ніна Володимирівна

    Заступник головного бухгалтера

    52-70-75

    Зеленчук Оксана Іванівна

    Заступник головного бухгалтера

    52-60-01

    Цех оброблення пошти

    Дугаєва Тетяна Олександрівна

    Начальник цеху

    52-56-54

    Відділ розповсюдження періодичних видань

    Мартинюк Маргарита Володимирівна

    Начальник відділу

    52-26-78

    Цех перевезення пошти

    Семака Василь Васильович

    Начальник цеху

    55-39-61


    Укрпошта Експрес



     
    Copyright © 2008-2017, всі права на зміст та зображення захищені,
    ЧД ПАТ «Укрпошта»
     Лічильник BEST.cv.ua
    Розробка веб-сайту:
    Студія COM.CV.UA